piatok , 19 apríla 2024

Milan Uhrík: Očkovanie vakcínou na COVID je experiment na ľuďoch

POZOR NA ZAVÁDZANIE V MASMÉDIÁCH: AJ DRUHÁ VAKCÍNA PROTI KORONAVÍRUSU ZÍSKALA LEN PODMIENEČNÚ REGISTRÁCIU. STÁLE ZOSTÁVAME POKUSNÝMI MYŠAMI
V poradí druhá vakcína proti koronavírusu, tentokrát od farmaceutickej korporácie Moderna, získala dnes podmienečné schválenie od Európskej liekovej agentúry. Podmienečné preto, lebo zatiaľ nikto nedokáže spoľahlivo odhadnúť a vyvrátiť možné dlhodobé negatívne účinky vakcíny (napr. nádorové ochorenia, rozbitie imunity, atď.).
Podmienečná registrácia znamená, že hodnotiaci orgán usúdil, že nemôže garantovať úplnú bezpečnosť vakcíny, ale len že “prínosy prevyšujú riziká”. Grobiansky povedané – za pár odpálených ľudí to očkovanie stojí.
Keďže aj táto vakcína získala len podmienečnú registráciu, tak ani očkovanie touto vakcínou prirodzene nemôže byť za žiadnych okolností povinné, ale iba dobrovoľné, a NA VLASTNÉ RIZIKO.
❓ Na to, čo vakcína s ľuďmi spraví je zvedavý aj samotný riaditeľ dozorujúcej liekovej agentúry: “Budeme pozorne sledovať údaje o bezpečnosti a účinnosti vakcíny”. Inými slovami robia na ľuďoch test, a opäť budeme v podstate pokusnými králikmi.
Rýchle testy na vzorke cca 30 000 ľudí vraj ukázali, že vakcína znižuje riziko ochorenia na symptomatický Covid-19 o 94,1 %. Zo 14 134 zaočkovaných ľudí sa symptomaticky nakazilo 11 ľudí, kým zo 14 073 nezaočkovaných ľudí sa symptomaticky nakazilo 185 ľudí (čiže ak ste nezaočkovaný, tak máte 1,3 % šancu, že ochoriete na Covid s príznakmi). Tak to aspoň tvrdí farmaceutická korporácia.
Podobne ako vakcína od konzorcia Pfizer/BioNTech, aj táto vakcína sa má podávať v dvoch dávkach s odstupom 28 dní. Teraz musí uvedenie vakcíny na trh odobriť ešte Európska komisia, ale to je už len formalita.
V každom prípade, čoskoro budú na európskom trhu 2 vakcíny proti koronavírusu. Osobne budem apelovať na to, aby bolo toto očkovanie za každých okolností dobrovoľné a bez sankcií ❗
Kto chce a myslí si, že mu toto očkovanie pomôže, nech sa zaočkovať dá. Kto nie, nikto ho nemôže nútiť nechať si do seba pichnúť vakcínu, za ktorú nikto neručí. Musí to byť každého osobná voľba ✅
V masmédiách hovoria o tom, že vakcína bola schválená. To, že len “podmienečne” akosi zabúdajú dodať. Pre viac informácií si pozrite oficiálnu stránku Európskej liekovej agentúry:
   Send article as PDF   

Check Also

Pacient krátko po očkovaní COVID pozitívny, o pár dni na pľúcnej ventilácii a v prepúšťacej správe ani zmienka o tom, že bol očkovaný

Očkovaní pacienti aktuálne končia v nemocniciach s COVIDom a súčasne inými bakteriálnymi a hubovitými infekciami, …

3 komentáre

  1. Prirodny liek proti koronavirusu, testuje sa v Essene :

    Vědci z univerzitní kliniky v Essenu identifikovali kyselinu glycyrrhizovou v kořenu lékořice, která dokáže potlačovat koronavirus. Výsledky výzkumu jsou publikovány v knihovně bioRxiv.

    V průběhu laboratorních studií vědci připravili extrakt z kořene lékořice v koncentraci 8 mg/ml. Poté, po dobu jedné hodiny při teplotě 37 stupňů, byl extrakt zředěný v různých dávkách (0,002-4 mg/ml) inkubován ve stovce 50% infekčních dávkách koronaviru, a poté na souběžných buňkách Vero E6.

    Vodný extrakt z kořene lékořice vykazoval neutralizační účinek při koncentraci 0,5–1 mg/ml, která je nižší než u čaje z této rostliny. Autoři studie předpokládají, že tento čaj by mohl být účinnou doplňkovou léčbou koronaviru.

    Antivirové vlastnosti kyseliny glycyrrhizové, která má antioxidační a protizánětlivé vlastnosti, byly již dříve prokázány u herpes simplex (jednoduchého oparu) a některých dalších virů.

    Autoři studie uvádějí, že je třeba podrobněji studovat vlastnosti kořene lékořice a zejména glycyrrhizinu, aby se prokázal terapeutický účinek proti koronaviru. Je již známo, že tato látka je bezpečná a snadno tolerovatelná.

    cz.sputniknews.com

    • Sladké drievko je všeobecný názov Glycyrrhiza glabra, kvitnúcej rastliny čeľade Fabaceae z fazule, z koreňa ktorej je možné získať sladkú aromatickú príchuť. Rastlina sladkého drievka je bylinná vytrvalá strukovina pochádzajúca zo západnej Ázie a južnej Európy.

      Sladovka hladkoplodá, to je oficiálny názov utešenej rastlinky, ktorá stojí za týmto sladkým vynálezom.
      Presnejšie jej koreň, ktorý sa pekne umyje, odstráni sa z neho kôra pripomínajúca korok, a potom sa vysuší pri teplote okolo 30 stupňov Celzia. Vtedy sa tomu koreňu, ktorý z ničoho nič začne pripomínať čudnú suchú halúzku, začne po slovensky hovoriť sladké drievko.
      (zdroje : guugel, tyzden.sk)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *