COVID pas v EÚ realitou, konšpirácie sa naplnili a zločinci sa tešia z obmedzovania slobody

Brusel pracuje na COVID pase, ktorý bude v mobile alebo vytlačený na papier. Pôjde o QR kód, kde bude uložené, či ste očkovaný, či ste absolvovali negatívny test na COVID, alebo ste po prekonani COVID-19 a máte protilátky.

Členovia európskej komisie tento krok vítajú a označujú ho ako cestou ku slobode. Podvodníci na čele EÚ sa pridali k totalitnym štátom ako Čína, Kórea. Testovacie a farmaceutické spoločnosti sa tešia. Nik nepreveroval napojenie ľudí, ktorí za tým stoja, na farma firmy.

Tento COVID pas má slúžiť na umožnenie cestovania medzi štátmi EÚ. Uvažujú aj nad COVID pasmi pre imigrantov, ktorých chcú vedúci predstavitelia v EÚ ešte viac.

Po schváleni bude naridenie dávať povinnosť štátom EÚ, že osoby s COVID pasom sa môžu slobodne pohybovať. COVID pass má fungovať dokým WHO nezmení status pandémie COVID-19. Tá WHO, ktorú financujú osoby napojené na farmaceutické firmy, podvodníka Gatesa a ostatných. To je nezávislosť?

https://www.lasicilia.it/news/viaggi/400412/l-ue-lancia-il-pass-covid-per-tornare-a-viaggiare-ecco-come-funziona.html

Vyjadrila sa aj eurohujerka z SaS s pofiderným vzdelaním.

zdroj: https://www.facebook.com/luciadnicholsonova/posts/3812917292120370

Check Also

Francúzsko začalo tvrdú diskrimináciu neočkovaných

Do krajiny môžu vstúpiť len očkovaní vakcínou od Pfizeru, Moderny, AstraZenecy, Janssenu. https://www.france24.com/en/europe/20210714-france-only-allowing-in-overseas-visitors-vaccinated-with-eu-approved-doses Vo Francúzsku …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.