Chovancova manželka žiadala o pomoc Harabina a Paru, neúspešne

Na internete sa objavili informácie, že Chovancova manželka Henrieta žiadala o pomoc sudcu Harabina. Ten jej odporúčil advokáta Paru, ten prípad odmietol. Henrieta Chovancova musela zmeniť prvú právnicku firmu z Belgicka, pretože bola nespokojná z ich prácou. Pritom išlo o jednu z najznámejšich právnickych firiem v Belgicku. Právnu firmu jej odporúčil predstaviteľ NATA pre Českú republiku, ktorý je príbuzným rodičov Jozefa Chovanca.

Zdroj: https://www.facebook.com/groups/903018746774980/permalink/922663951477126/

Check Also

15.9.2020 sa konal protest za vyšetrenie brutálnej vraždy Jozefa Chovanca a súčasne si zúčastnení úctili jeho pamiatku

15.9.2020 skupina Slovak lives matter organizovala protest proti brutalite Belgickej polície, protest na odsúdenie zametania …

One comment

 1. Belgicko ako jeden zo silnych iluminatskych slobodomurar statov ma silne slovo v Eu a myslim ze to kazdy vie.
  Hotel Bilderberg – prvy meeting tejto elity pred desiatkami rokov bol vedla v Holandsku (BENELUX).

  Slovensko je zavisle na Eu, tak ako somninde pisal (a Smerovo aktivni diskuteri sa snazili odklonit temu) sme zavisli od Eu financii na socialnu oblast.
  Ci je to retaz DSSluzieb, rozne granty, samotny dochodovy system.
  Keby nebolo Eu, bola by situacia velmi narocna a tak je jednoduchsie sklonit hlavu, vykradat si stat, suhlasit s Eu a plnit si svoje vrecka v danovych rajoch.

  Ako vidim, faxizmus a naxizmus vladnu Europou.
  Toto sa nemoze pre „elitu“ skoncit dobre.
  Raz to praskne a bude sa tvrdo a drasticky znarodnovat v tom vyzname, ze co nebude vediet oligarcha,politik,iny hayzel zdokladovat bude sa to chapat ako ukradnute.
  A s tym vsetko spojene. Zdrojom su vzdy prachy zo Slovenska, bez ohladu na to, ci vysledok zlodejiny je v Chorvatsku, Belize, Cannes, Florida atd.

  Mozno raz kupime cast Ameriky 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.