pondelok , 26 júla 2021

Čekan: Britská mutácia vznikla experimentovaním s liečbou COVID-19 pacienta

Tu Čekan potvrdzuje vo videu z februára 2021 ako vznikla britská mutácia. Ak si všimnete tak mutácie dlho neboli, až ked sa začalo plošne očkovať. Minulé leto bolo v každej európskej krajine bez vĺn. Toto leto sú samé vlny, uzatvárania. Prečo? Zmenilo sa len to, že sa očkuje a používajú a skúšajú sa mnohé experimentálne liečby. Môžte zaspomínať aj na nákup predraženej liečby monoklonálnymi protilátkami pred odchodom Krajčího. Čo urobia tieto protilátky s vírusom, ak sa podajú človekovi, ktorý má problém sa zbaviť vírusu a je v nemocnici?

Ak infekciu prekonáte prirodzene, protilátky sa tvoria nielen proti spike proteínu, ale aj proti iným častiam vírusu. Záhadne mutácie vznikajú len v spike proteíne a preto aj očkovaní sa opakovane nakazia a infekciu bez príznakov šíria a tým sú tvorcami mutácií. Práve tí, čo COVID prekonali zabráňujú tvorbe mutácií komplexnou ochranou voči celému vírusu…

Takže tu máte potvrdenie od Čekana, že mutáciu nerobia neočkovaní. A ak nájdete tvrdenia, že ich robia očkovaní, posielajte prosím odkazy na rodacirodakom@protonmail.com, budeme podávať hromadné trestné oznámenie na tie osoby, čo tento nezmysel šíria. zdroj videa:

https://www.youtube.com/watch?v=QyU4Aaw4Ipc

zdroj: https://www.facebook.com/groups/2977194032501841/posts/3181616772059565/

Check Also

Bude sa očkovať každý mesiac? V Británii to už skúmajú. Farma firmy zarobia…

Lepší biznis ťažko vymyslieť. Veľká Británia a jej vedci plánujú očkovať ľudí raz mesačne. V …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.