štvrtok , 29 júla 2021

Agent Martin Pavelka tlačí povinné očkovanie na COVID-19, je zodpovedný za povinné plošné testovanie

Agent Martin Pavelka tlačí povinné očkovanie na COVID-19, je zodpovedný za povinné plošné testovanie a neetickú protizákonnú štúdiu na Slovákoch

Martin Pavelka bol celý čas v zahraničí. Na Slovensko sa vrátil v roku 2020 v čase „pandémie“ a hneď sa dostal do riadiacich funkcii. Tomu sa hovorí šťastie alebo boj za cudzie záujmy? Podobne ako Pavol Čekan záhadne pár rokov pred pandémiou sa vrátil z USA, kde pôsobil na Rockefellerovej Univerzite.

Pavelka sa vrátil z Londýna, kde študoval obor podobný oborom, ktoré sa dajú vyštudovať na Krčméryho Univerzite. Jeho životopis na internete nenájdete. Pavelka je zahalený rúškom tajomstva. Pritom ide o veľmi významnú osobu. On je zodpovedný za povinné plošné testovanie, na ktorom si urobil štúdiu, kde porušil všetky etické princípy.

Podľa informácií na svojom profile pôsobil od septembra 2017 — do septembra 2020 na London School of Hygiene and Tropical Medicine a ďalej uvádza, že je členom poradnej skupiny vlády SR pre epidémiu COVID-19 (všimnite si epidémiu, nie pandémiu) Ministerstva zdravotníctva SR (epidemiológ a analytik údajov o verejnom zdraví), Bratislava, Slovensko a poradca mestského zastupiteľstva v Bratislave pre záležitosti súvisiace s COVID-19, Bratislava, Slovensko.

Check Also

Slováci nemajú právo rozhodovať, či sa dajú očkovať hovorí „bioetička“ zo Sorosovej Univerzity

Voči Slovákom začínajú využívať protinárodných pešiakov, po Martinovi Pavelkovi zahájila útok na Slovákov ďalšia občianka …